Jaki prezent na dzien chłopaka wybrać?

Dzień chłopaka obchodzony jest 30 września to dzień, w którym warto sprawić niespodziankę nie tylko swojemu chłopakowi, ale również koledze, mężowi czy synowi. Jeśli nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka to ten artykuł na pewno zainspiruje Cię do kupienia wyjątkowego prezentu.

Box prezentowy

Ciekawym pomysłem na prezent z okazji dnia chłopaka może być bardzo popularny w ostatnim czasie box prezentowy. Można kupić gotowy box lub samemu stworzyć prezent od podstaw. Wystarczy ozdobne pudełko i zakup odpowiednich produktów. W boxie można umieścić praktycznie wszystko od słodyczy, przez kawę, herbatę, alkohol, kosmetyki, a kończąc na książce. Książkę najlepiej dobrać pod indywidualny gust czytelniczy, ale można też szukać wśród nowości.

Polecanymi tytułami książek są m.in.:

– “Nadchodzi III wojna światowa” Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz

– “Mentalista” Camilla Lackberg, Henrik Fexeus

– “Święto ognia” Jakub Małecki

Jeśli osoba, którą planujemy obdarować ma swój ulubiony kolor lub motyw przewodni możemy stworzyć box nawiązujący do danej kolorystyki i połączyć go z gadżetami z ulubioną postaciom. Taki box oprócz tego, że wygląda świetnie to jeszcze jest praktycznym prezentem, bo można w nim umieścić rzeczy pod indywidualne gusta chłopaka. 

W każdym drzemie trochę dziecka

Prezent na dzień chłopaka może być zabawny i nawiązywać do pasji obdarowanej osoby. Jeśli lubi samochody lub jakieś inne pojazdy można kupić miniaturowy model danego pojazdu. Jeśli fascynuje się klockami lego to również może być kreatywny pomysł na prezent. Niezależnie od wieku każdy ma w sobie coś z dziecka i taki prezent może wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. 

Czas na relaks

Oprócz typowo materialnych prezentów na dzień chłopaka można też wybrać niekonwencjonalny pomysł na prezent. Voucher do kona, ulubionej restauracji, na masaż, do barbera, albo na lot paralotnią to pomysł na prezent, który długo pozostanie w pamięci. Szczególnie polecany jest dla osób, które uwielbiają kolekcjonować wspomnienia, a nie rzeczy. Taki pomysł to również pokazanie bliskiej osobie, że znamy ją i wiemy co sprawi jej przyjemność. Można też zorganizować wspólny czas i wypad na wycieczkę rowerową połączoną z piknikiem czy wspólne wyjście do aquaparku lub parku rozrywki.